Szkolenie odświeżające z łańcucha dostaw PEFC: 5-6 marca 2024

Zapraszamy doświadczonych audytorów łańcucha dostaw PEFC, weryfikatorów oraz osoby podejmujące decyzje odnośnie certyfikacji do zarejestrowania się na szkolenie odświeżające w zakresie łańcucha dostaw uznanego przez PEFC, które odbędzie si e w formie online w dniach 5-6 marca 2024 roku. Organizatorami są PEFC International i PEFC Polska.

Szkolenie odświeżające z łańcucha dostaw PEFC: 5-6 marca 2024

8 grudnia 2023 Nowości

Zapraszamy doświadczonych audytorów łańcucha dostaw PEFC, weryfikatorów oraz osoby podejmujące decyzje odnośnie certyfikacji do zarejestrowania się na szkolenie odświeżające w zakresie łańcucha dostaw uznanego przez PEFC, które odbędzie się w formie online w dniach 5-6 marca 2024 roku.

Szkolenie odświeżające jest przeznaczone dla wykwalifikowanych audytorów PEFC, recenzentów lub osób podejmujących decyzje certyfikacyjne, które chcą wydawać certyfikaty zgodnie ze normami PEFC dotyczącymi łańcucha dostaw 2020, zgodnie z wymogami PEFC ST 2003:2020 – Wymagania dla jednostek certyfikujących w ramach międzynarodowej normy dotyczącej łańcucha dostaw PEFC. Organizatorami są PEFC International i PEFC Polska.

Wydawanie certyfikatów na zgodność z normami 2020 jest możliwe tylko po ukończeniu szkolenia wstępnego lub odświeżającego oraz po uzyskaniu akredytacji na zgodność z wersjami standardów 2020.

Aby zarejestrować się na szkolenie, napisz do Wojciecha Młynarskiego z PEFC Polska: pefc@ibles.waw.pl 

Więcej szczegółów: https://pefc.org/events-training/pefc-chain-of-custody-refresher-training-poland-1

Pozostajemy w kontakcie

Zapisz się do naszego newslettera