Szkolenie organizowane przez RINA Poland Sp. z o.o.

12 września 2020 Nowości


RINA II smallRINA Poland Sp. z o.o. organizuje 29 i 30 września 2020 roku w Łodzi, szkolenie dla firm z zakresu wymagań FSC i PEFC, z uwzględnieniem nowych norm PEFC dotyczących łańcucha dostaw, które zostały opublikowane 14 lutego 2020r. zgodnie z informacją PEFC Int. 

RINA Poland Sp. z o.o. to polski reprezentant akredytowanej jednostki certyfikacyjnej RINA S.p.A. z Włoch, która powstała w 1861 roku. Aktualnie oferuje usługi za pośrednictwem ponad 3900 pracowników w 70 krajach, obok usług certyfikacyjnych działa w sektorze energii, gospodarki morskiej, transportu oraz infrastruktury. W Polsce swoją działalność rozpoczęła w Szczecinie, aktualnie biuro mieści się w Gdańsku, gdzie do dziś świadczone są usługi w sektorze morskiego doradztwa technicznego, usług klasyfikacyjnych i ustawowych oraz szkoleń. Drugie biuro zlokalizowane jest w Katowicach i świadczy usługi w zakresie certyfikacji.

Szkolenie poprowadzą:

Joanna Kurowska - koordynator certyfikacji PEFC oraz innych systemów certyfikacji wyrobów pochodzenia leśnego.

Michał Wajnberger - audytor kontroli pochodzenia wyrobu i ekspert ds. gospodarki leśnej z wieloletnim doświadczeniem w audytowaniu firm z branży drzewno-papierniczej oraz w jednostkach zarządzających lasami.

Szymon Jenek - audytor kontroli pochodzenia produktu z wieloletnim doświadczeniem w audytowaniu firm z branży drzewno-papierniczej.

Wszelkich informacji dotyczących programu i organizacji szkolenia udzieli Joanna Kurowska (+48 698 400 352, joanna.kurowska@rina.org).

Organizatorzy przyjmują zgłoszenia do 18 września 2020 r.

Pozostajemy w kontakcie

Zapisz się do naszego newslettera