Webinar: Praktyczne aspekty wdrożenia Rozporządzenia EUDR – 16 lipca 2024
Webinar: Praktyczne aspekty wdrożenia Rozporządzenia EUDR – 16 lipca 2024

3 lipca 2024 Nowości

Dołącz do nas 16 lipca, aby poznać praktyczne aspekty wdrożenia Rozporządzenia EUDR oraz funkcjonalności platformy TimberID, oferowanej przez firmę Deeplai, technicznego partnera PEFC. Zarejestruj się już teraz!

W PEFC od dawna angażujemy się w powstrzymywanie wylesiania poprzez promowanie zrównoważonej gospodarki leśnej i wyrobów, które nie przyczyniają się do zmniejszania powierzchni lasów. 

Nasze normy są już dobrze przygotowane do spełnienia wielu kluczowych elementów EUDR i intensywnie pracujemy nad ich ściślejszym dostosowaniem do wymogów EUDR. 

O przebiegu tych prac regularnie informujemy podczas regularnie organizowanych webinariów, podczas których prezentujemy również praktyczne rozwiązania oferowane przez partnerów technicznych PEFC.

Zapraszamy na kolejne webinarium, podczas którego Deeplai wraz z PEFC Polska przedstawią praktyczne aspekty Rozporządzenia EUDR. Zostanie również omówiona platforma TimberID oraz sposoby, jak organizacje z branży drzewnej mogą skutecznie wypełniać swoje obowiązki wynikające z wymagań tego rozporządzenia. Webinarium będzie prowadzone w języku polskim.

Webinarium odbędzie się na platformie Zoom, 16 lipca 2024. Rozpocznie się o godzinie 10.00 i będzie trwało około 1,5 godziny. 

Zarejestruj się tutaj: bit.ly/pefc_webinar

Pozostajemy w kontakcie

Zapisz się do naszego newslettera