Wprowadzenie do modułu PEFC EUDR DDS

Wprowadzenie do modułu PEFC EUDR DDS

20 marca 2024 Nowości

Przygotowujesz się do wyrażenia opinii na temat modułu PEFC EUDR DDS, ale chciałbyś uzyskać więcej informacji na jego temat?

Organizujemy specjalne webinarium informacyjne, otwarte dla wszystkich, w dniach 27 marca i 24 kwietnia, aby przedstawić nowy PEFC EUDR DDS i odpowiedzieć na Twoje pytania.

Opracowaliśmy nowy system należytej staranności PEFC EUDR (DDS), aby pomóc organizacjom posiadającym certyfikat łańcucha dostaw PEFC w wypełnianiu ich zobowiązań wynikających z EUDR.

Szczegóły

Webinarium odbędzie się o godzinie 10:00 i 16:00 czasu środkowoeuropejskiego w dniach 27 marca i 24 kwietnia. Będzie trwało godzinę i obejmie otwartą sesję pytań i odpowiedzi. 

Pamiętaj, że musisz zarejestrować się tylko na jedno webinarium.

27 marca - zarejestruj się na sesję o 10:00 I zarejestruj się na sesję o 16:00

Jeśli nie możesz dołączyć do nas 27 marca, nic straconego! Rejestracja na 24 kwietnia zostanie wkrótce otwarta. 

Pamiętaj, że godziny podane są w CET/CEST.

PEFC EUDR DDS

PEFC EUDR DDS opiera się na istniejącym łańcuchu dostaw DDS. Naszym celem było uczynienie ram EUDR zrozumiałymi do wdrożenia przez organizacje, korzystając z synergii z naszymi istniejącymi wymaganiami.

Prostota była kluczowym warunkiem - naszym celem było opracowanie systemu, który można łatwo zintegrować z naszymi obecnymi procesami łańcucha dostaw w taki sposób, aby organizacja mogła pobrać moduł i wdrożyć go w ramach systemu, który już zna.

Konsultacje

Konsultacje publiczne są istotną częścią procesu opracowywania naszych standardów. Dzięki nim możesz zapoznać się z projektem standardu, zgłosić swoje uwagi i przekazać bezpośrednie informacje zwrotne. Na każdy komentarz otrzymasz odpowiedź.

Konsultacje trwają do 7 maja. Wypełnij ten formularz, aby otrzymać link do projektu modułu normy.

Więcej informacji

Aby dowiedzieć się więcej o tym, jak podejściu PEFC do EUDR, odwiedź naszą stronę PEFC EUDR. 

Zapisz się do naszego newslettera, aby być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami w zakresie PEFC EUDR.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości dotyczące PEFC i naszej współpracy z EUDR, skontaktuj się z nami pod adresem eudr@pefc.org.
Pozostajemy w kontakcie

Zapisz się do naszego newslettera