Nowości

Nowości

16 lutego 2024

Webinarium - dostosowanie do wymagań EUDR

Nowości

Dołącz do nas 27 lutego, aby dowiedzieć się o wszystkich najnowszych wydarzeniach w PEFC, w miarę postępów na naszej drodze do dostosowania do EUDR. Zarejestruj się już teraz!

8 grudnia 2023

Szkolenie odświeżające z łańcucha dostaw PEFC: 5-6 marca 2024

Nowości

Zapraszamy doświadczonych audytorów łańcucha dostaw PEFC, weryfikatorów oraz osoby podejmujące decyzje odnośnie certyfikacji do zarejestrowania się na szkolenie odświeżające w zakresie łańcucha dostaw uznanego przez PEFC, które odbędzie si e w formie online w dniach 5-6 marca 2024 roku. Organizatorami są PEFC International i PEFC Polska.

7 grudnia 2023

Szkolenie wstępne z łańcucha dostaw PEFC: 16-17 stycznia 2024

Nowości

  Zapraszamy audytorów, recenzentów i osoby podejmujące decyzje w zakresie certyfikacji do zarejestrowania się na szkolenie wstępne dotyczące łańcucha dostaw uznawanego przez PEFC, które odbędzie się w formie online w dniach 16-17 stycznia 2024 r. Organizatorami są PEFC International i PEFC Polska.

1 grudnia 2023

PEFC w pigułce

Nowości

PEFC, Programme for the Endorsement of Forest Certification (Program Zatwierdzania Certyfikacji Leśnej), to międzynarodowa organizacja non-profit, skupiającą krajowe systemy certyfikacji leśnej. Jest zaangażowana w promowanie zrównoważonej gospodarki leśnej poprzez niezależną certyfikację wykonywaną przez trzecią stronę – akredytowane jednostki certyfikujące.

23 listopada 2023

PEFC - Twój partner przy EUDR

Nowości

W PEFC od dawna angażujemy się w powstrzymywanie wylesiania poprzez promowanie zrównoważonej gospodarki leśnej i wyrobów, które nie przyczyniają się do utraty lasów. Jesteśmy zobowiązani do kontynuowania tej pracy i zdecydowanie wspieramy cele rozporządzenia UE w sprawie wyrobów niepowodujących wylesiania (EUDR).

Pozostajemy w kontakcie

Zapisz się do naszego newslettera